Кава Квест Фест – подія для справжніх фанатів кавовій культури

Кавові змагання, захоплюючий квест і більше 50 кав’ярень з усієї України – з 31 серпня по 1 вересня на території Національного комплексу «Експоцентр України» відбудеться масштабний кавовий фестиваль.

Кава Квест Фест – подія не тільки для кавоманів і тих, хто прагне дізнатися якомога більше про індустрію, а й для всіх бажаючих приємно провести час і відпочити від міського шуму. Ризикнути і спробувати нові незвичайні смаки, познайомитися з цікавими людьми і, може бути, навіть знайти любов – і все це в атмосфері ароматної кави, яким хочеться дихати на повну.

Протягом двох днів фестивалю бариста братимуть участь у професійних чемпіонатах.

В рамках лекторію на фестивалі фахівці індустрії будуть ділитися власним досвідом і розкажуть про головні аспекти кавового бізнесу – як відкрити власну кав’ярню, проблематика і види обсмаження кави, її сортів і багато іншого. У той же час в зоні майстер-класів буде панувати творча атмосфера – саме тут можна буде побачити звичний напій під іншим кутом: освоїти мистецтво малювання кави або ж малювання по кавовій пінці, власноруч виготовити і розписати керамічні чашки, а також створити справжній арт-об’єкт з кавових бризок і зерен.

Протягом двох днів понад 50 міських кав’ярень облаштують на ВДНГ міні-версії своїх закладів і презентують авторські напої, різноманітні сорти кави, а також десерти. Поруч з ними розташується кавова ярмарок, де презентуватимуть обладнання, аксесуари та інші цікаві гаджети – все ті, без чого приготування кави було б неможливим. На десерт для всіх поціновувачів напою організатори проведуть захоплюючий квест, в якому ті зможуть виграти вражаючий запас кави і багато інших призів.

Але не кава єдиним живе ВДНГ, адже розваг для гедоністів і городян, які бажають провести відмінно час на фестивалі, передбачено не менше, ніж для профі. Виступи кавер-груп і джаз-бендів будуть гіпнотично зазивати до танців на заході сонця. Зона експрес побачень стане телепортом в реальний світ знайомств, де самотні серця зможуть насолодитися спілкуванням і незабутньо провести своє перше побачення. Містики додасть ворожіння на кавовій гущі. І навіть більше – на території фестивалю облаштують кінотеатр, встановлять неймовірну кількість креативних інстаплейсов і навіть створять справжню б’юті зону, де всіх бажаючі зможуть відшукати свій аромат, або ж спробувати косметику на кавовій основі. Маленьких гостей фестивалю чекатиме дитяча зона з аніматорами, атракціонами і майстер-класами. Також тут буде функціонувати кімната матері і дитини.

Організаторами Кава Квест Фест виступають представники міського центру інновацій, креативності і нових ідей команда ВДНГ з партнерською підтримкою Українського Відділення Speciality Coffee Association (SCA).

Територія ВДНГ – мультифункціональний простір, особливе місце в місті, де все створено для того, щоб проводити час, а не витрачати його даремно в шумі мегаполісу.

Посилання на квитки