3 факта о кофе City Zen café&bar

coffee

Привіт, кавомани! Якщо ви, як і ми любите каву, то обов’язково читайте цю статтю.

Спеціально для вас ми підготували ТОП-3 відповіді на самі часто задаються про наш кави.

3 факта о кофе City Zen café&bar

  1. Який кави ви використовуєте для виробництва?

Ми використовуємо зелену каву преміум сегменту від топових українських трейдерів, ввезений офіційно. Він відповідає всім нормам і вимогам і має необхідні сертифікати.

  1. Як відбувається обсмажування кави?

Обжарка проводиться в одному з наших закладів за адресою пр. Степана Бандери 17/1 і виконується професійними обжарщікамі, що мають сертифікати SCA.

Переваги нашої кави:

Заряджає бадьорістю і енергією. У свіжообсмаженої кави міститься багато кофеїну, який допомагає впоратися з втомою, сонливістю і загострити увагу. Кофеїн викликає прилив бадьорості, сприяє поліпшенню настрою і розумової працездатності.

Максимальний аромат. Чудовий аромат свіжообсмаженої кава бадьорить і дарує насолоду, заряджає свіжістю і енергією на весь день.

Максимальный вкус. Позволяет ощутить всю полноту вкуса. Только свежеобжаренный кофе обладает насыщенным и комплексным вкусом.

Здоров’я. Ефірні масла, що містяться в кавових зернах, багаті антиоксидантами, які допомагають уповільнити окислення і нейтралізувати вільні радикали, тим самим допомагаючи запобігти великій кількості захворювань.

3 факта о кофе City Zen café&bar

  1. Який кави можна у нас купити?

Наш асортимент кави періодично оновлюється. Зараз в асортименті є такі позиції:

City Strong Coffee – купаж из зерен 100% арабики из Бразилии, Сальвадора, Индии.

Цей купаж ми розробляли дуже ретельно, щоб об’єднати в ньому солодкість, щільність і фруктовий потенціал зерна. Бразилія дає даному купажу збалансованість і слабку гірчинку, нотки горіха, гіркого шоколаду. Сальвадор – ніжну кислинку червоних ягід і солодкість тропічних фруктів. Індія – ність і щільність. Це поєднання робить даний кави неповторним.

Very Home Coffeeмоносорт, состоит из зерен 100% арабики из Гондураса.

Володіє особливим характером, м’яким, але насиченим смаком з легкою кислинкою. У ньому добре відчутний смак гіркого шоколаду і горіхів. Смак також збагачений легким фруктовим відтінком. Традиційна кислинка відчувається лише в ароматі і післясмаку.
Very Colombia Coffee – состоит из зерен 100% арабики из Колумбии.

Цей сорт має різноманітної смаковою гаммою. Ви можете відчути, як солодкі фруктові відтінки, так і легку ягідну кислинку. Післясмак порадує вас нотами вина, диких ягід і вишні. Кава має карамельний м’який аромат. Це крупнозерновой кави найвищої якості з повним і багатим смаком і незабутнім післясмаком.

Peru Finca Rosenheimсостоит из зерен 100% арабики из Перу.

Ця кава має квітковий аромат і смак, з відтінком тропічних фруктів. Даний сорт вирощується на власній плантації сім’ї Розенхайм в Перу. Кавові боби достигають на висоті 1600 м над рівнем моря, що сприяє їх високій якості. Плоди збирають вручну протягом трьох – чотирьох місяців. Кавові боби обробляють безпосередньо на фермі. Це унікальний сорт, який є одним з найвідоміших у всьому світі.

Kenya Josra — 100% арабика, произрастающая на плантациях восточной Африки, в Кении, в регионах Ньери и Меру, на высоте 1800-2000 метров над уровнем моря.

Кава має аромат білого винограду, ківі, стиглого агрусу, легкі відтінки некошений луки і молодого хвойного лісу. Кислота лайма, солодкість білого винограду і нотки чорного чаю присутні в смаку цієї кави.